fbpx

הכסף שלכם סתם יושב בבנק ?

חולמים להשקיע את הכסף אבל לא יודעים איך ?

מחפשים מקור הכנסה נוסף אבל חוששים לסכן את הכסף ?

יש לנו את הפתרון המושלם עבורך !

מדיניות תיקי ההשקעות בביסוס מוחלט ע"פ צרכי הלקוח

שקיפות מלאה לאחוזי התשואה על התיק, אחזקות הנכסים והמכשירים הפיננסים השונים בזמן אמת

נזילות מלאה על הכסף שלכם, ללא קנסות וללא התחייבות

פתיחה וניהול תיקי השקעות בכל פלטפורמה שתבחרו


אז.. קצת עליי 🙂

שלום,

שמי יובל בן חור, סוחר, משקיע ומנהל תיקי השקעות בעל ניסיון רב במסחר יומי, אופציות, סווינג, נגזרים והשקעות ערך ארוכות טווח.

את צעדיי הראשונים בתחום התחלתי כנער בן 18 לאחר שלא גויסתי לצבא עקב בעיה רפואית שהייתה לי בזמנו שבסהכ החליט שעבודה שבה זמן = כסף היא דבר שאני חייב להיפטר ממנו. לתבונה הזאת הגעתי בגיל צעיר כל כך לאחר שעבדתי במקום של חלקי חילוף עבור רכבים וראיתי שם אנשים שגדולים ממני בעשור ויותר עם משפחה וילדים ומרוויחים בדיוק כמוני.

 זה הכניס אותי להלם, פחד, חרדה וחשש מלהגיע למצב כזה יום אחד. מצאתי את עצמי עם המון מחשבות, תובנות ושאלות שאף אחד סביבי לא ידע לענות לי עליהן. אני בן לאמא מורה ואבא הייטקיסט שלא ידעו איך שוברים את המשוואה של ״זמן = כסף״.

התחלתי לקרוא ספרים בנושא ולהבין איך אנשים עם הרבה כסף חושבים, מה הם עושים ואיך בעצם הכסף הוא לא מטרד בחיים שלהם אלא בונוס. כך הגעתי לתחום של שוק ההון שהיה מוזכר כמעט בכל ספר, הבנתי, שאין אדם שמוגדר בעיניי החברה ״עשיר״ וכספו לא מושקע בבורסה.

למדתי המון, קראתי המון, הרווחתי המון והיו גם פעמים שהפסדתי…
כיום אני רווחי ויציב, מצליח לייצר רווחים בצורה סיסטמתית עם אחוזי תשואה גבוהים מאוד.

הייעוד שלי, הוא לעזור לכם להיחשף לצד היפה של שוק ההון , וללכת איתכם יד ביד אל עבר תיק השקעות רווחי ביותר שידאג לעשות מהכסף שלכם – עוד הרבה כסף.

כיצד נראה התהליך ?

בוחרים באיזה מכשירים פיננסים נשקיע

(מניות, אופציות, אג״ח, נגזרים, מדדים בלבד וכו)

בוחרים ביחד את הסכום הרצוי להשקעה

(על פי הצרכים המדויקים שלך ודרגות הסיכון)

פותחים ביחד תיק השקעות בבנק

(החשבון הוא שלך, לי יהיה רק ייפוי כוח על התיק)

ומשלב זה, התפקיד שלנו הוא לדאוג לתשואות מקסימליות עבורך !

אל תהסס להשאיר פרטים עם שאלות בנושא !

שמי יובל בן חור, סוחר, משקיע ומנהל תיקי השקעות בעל ניסיון רב במסחר יומי, אופציות, סווינג, נגזרים והשקעות ערך ארוכות טווח.

את צעדיי הראשונים בתחום התחלתי כנער בן 18 לאחר שלא גויסתי לצבא עקב בעיה רפואית שהייתה לי בזמנו שבסהכ החליט שעבודה שבה זמן = כסף היא דבר שאני חייב להיפטר ממנו. לתבונה הזאת הגעתי בגיל צעיר כל כך לאחר שעבדתי במקום של חלקי חילוף עבור רכבים וראיתי שם אנשים שגדולים ממני בעשור ויותר עם משפחה וילדים ומרוויחים בדיוק כמוני.

 זה הכניס אותי להלם, פחד, חרדה וחשש מלהגיע למצב כזה יום אחד. מצאתי את עצמי עם המון מחשבות, תובנות ושאלות שאף אחד סביבי לא ידע לענות לי עליהן. אני בן לאמא מורה ואבא הייטקיסט שלא ידעו איך שוברים את המשוואה של ״זמן = כסף״.

תשובות לשאלות נפוצות

כאן תוכלו לעיין בשאלות נפוצות שנשאלנו, במידה והנכם מעוניינים לשאול שאלה שלא נמצאת כאן, השאירו פרטים ונענה לכם בהקדם 🙂

תיק השקעות מנוהל הינו חשבון ניירות ערך המנוהל על ידי מנהל השקעות. הכסף של הלקוח יושב בחשבון הבנק הפרטי שלו/ חשבון מסחר והשקעות אצל חבר בורסה/ברוקר והלקוח/ה מעניק/ה למנהל/ת תיק ההשקעות ייפוי כח לקניה ומכירה של מגוון מכשירים פיננסים מסוגים שונים, בהם מניות, אופציות, אגרות חוב, קרנות נאמנות וכו’.

קיימים מספר הבדלים מהותיים. ראשית, טווח הפעולה של מנהל השקעות מקצועי רחב בהרבה משל יועץ השקעות בבנק. מנהל השקעות מקבל ייפוי כוח לפעול בחשבונך ומגיב בזמן אמת למצבים משתנים בשווקים, זאת לעומת יועץ השקעות שבסמכותו אך ורק לייעץ לגבי כדאיות השקעה. קיימים הבדלים מהותיים גם בקבלת החלטות ופעילות שוטפת בתיק ההשקעות: יועץ ההשקעות מעניק שירות לכ- 350 לקוחות בממוצע ועוסק בפעילויות נוספות בסניף. בעוד מנהל תיקי השקעות פועל בטווח זמן הקצר ביותר באמצעות יפוי כוח ומעניק שירות אישי למספר קטן בהרבה של לקוחות. גם בתחום העמלות קיים הבדל משמעותי. בבנק, לקוח משלם לרוב עבור קניה ומכירה של ניירות ערך בנוסף לדמי משמרת. לקוחות YBH השקעות ייהנו מהסכם עמלות מיטבי החוסך כסף בפעילות השוטפת של התיק לצד אחוזי תשואה גבוהים בהרבה מהממוצע בשוק מנהלי תיקי ההשקעות בארץ.

ועדת אסטרטגיית ההשקעה נקבעת ומנוהלת על ידי מנהל ההשקעות הראשי. הדן באירועים הרלוונטיים לשוק ההון והשפעתם הצפויה על אפיקי ההשקעה השונים: מניות בארץ ובחול, אגח ממשלתי, אגח חברות ועוד. המתייחס כמובן גם לנתוני מאקרו שונים, בישראל ובחול: שיעור הריבית הנוכחית והצפויה בארץ ובעולם, גירעונות, אינפלציה, צמיחה, נתונים ותחזיות נוספים. על בסיס הניתוחים וההערכות של הועדה, נקבעת תכנית הפעולה באפיקי ההשקעה השונים, עם התייחסות עד לרמת המניה או האג”ח הבודדים.

– בוודאי, מדיניות ההשקעה בתיק ניתנת לשינוי בכל עת, באמצעות פניה רשמית למנהל תיק ההשקעות.

מהם דמי הניהול עבור תיק ההשקעות שלי?
– דמי הניהול נקבעים על פי היקף תיק ההשקעות ואופיו. במועד חתימת הסכם ניהול תיק ההשקעות יסוכם גם גובה דמי הניהול החודשיים.

האם ניתן למשוך או להפקיד כסף בחשבון המנוהל?
– כמובן, תיק ההשקעות של לקוחותינו הינו נזיל וניתן להפקיד ולמשוך ממנו כסף בכל עת.

באפשרותכם לצפות במצב תיק ההשקעות באמצעות כניסה לפלטפורמה הנקבעת במועד החתימה (חשבון הבנק/חשבון מסחר והשקעות אצל חבר בורסה/ברוקר) בכל עת.

לצערנו, בהתאם להוראת הרשות לניירות ערך, חל איסור לספק מידע אודות תשואות של תיקים שניהלנו ועודנו מנהלים. הלקוחות שלנו מקבלים פירוט מלא של התשואה של כל עסקה – רווחים והפסדים, כמובן – והם נשארים בשירות תקופות ארוכות. אתם מוזמנים גם לראות את הסקירות שאנו מציגים ומעלים למגוון הרשתות החברתיות ולהתרשם מניתוח השוק ומהיכולת שלנו לצפות מספר מהלכים קדימה – תכונות שחשובות לצורך השקעה מוצלחת בתנאי אי-ודאות.

זה לא סוד. זו פשוט עבודה קשה. אנו מאמינים בניתוח כלכלי-פונדמנטלי על פי תורת המסחר וההשקעות של ריצארד׳ וויקוף על מגוון המכשירים הפיננסיים ובהבנה של אירועים מאקרו כלכליים וההשפעות הצפויות שלהם על הניירות השונים. לאחר שנזהה עסקה שיש בה פוטנציאל רווח גבוה,  נעזר בגרף בכדי לבחור את התזמון הנכון לעסקה ואת גבולות הגזרה של העסקה מבחינת הגבלת הפסד (stop loss) ולקיחת רווח (take profit). שנים של מסחר בנפחים גדול וקצב גבוה אפשרו לנו לשפר את הטכניקה האישית שלנו במטרה להצליח לבחור את נקודות התזמון המיטביות בעסקאות שונות. אתם מוזמנים להתרשם מהסקירות השבועיות שאנו מעלים למגוון לרשתות החברתיות ובהם אנו מסבירים את הציפייה שלנו לשבוע המסחר שעברנו ושבוע המסחר הבא עלינו לטובה.

העסקאות וההשקעות אינן מתבצעות בתדירות קבועה וידועה מראש, אלא הם תלויים בכך שאנו מזהים עסקה/השקעה טובה שכדאי לתזמן למועד הנוכחי. אנו לא שואפים להציף את הלקוחות שלנו בעסקאות רבות רק בכדי לייצר היקפי מסחר גבוהים, אלא אנו מכוונים לעסקאות איכותיות בלבד.

בהתאם להוראת הרשות לניירות ערך, עלינו לוודא כי אתה מתאים לקבל שירות של ניהול תיקי השקעות. לצורך כך, עליך למלא שאלון מקוון קצר, בן פחות מ-20 שאלות אמריקאיות, הבוחן את מידת ההבנה הפיננסית שלך, ניסיונך בשוק ההון, הבנתך את מהות השירות כשירות ניהול השקעות אישי אשר מותאם אישית לצרכים האישיים שלך, ואת הסיכונים הכרוכים בכך שאותם נסכם וננהל יחד מההתחלה. באם תעבור את השאלון, תוכל להצטרף לרשימת ההמתנה לשירות ניהול תיקי ההשקעות שלנו.

השירות ניתן ע״פ אחוז תשואה חודשי ללא התחייבות ולתקופה בלתי מוגבלת.

בדיוק בנקודה הזו. אנו מאמינים בניתוח פונדמנטאלי, שבוחן את הנכס הנסחר, תהליכים מאקרו כלכליים, ולא רק את הגרף שמייצג את ההיסטוריה של מחירי הנכס. לפני אנו נכנס לעסקאות ננתח את החברה, נסתכל על כל האינדיקטורים הכלכליים הרלוונטים, נקרא סקירות ואנליזות, עד שנבין את החברה לעומק. הניתוח הטכני מצטרף לאחר מכן ותורם כמובן לעניין התזמון של מתי לבצע את העסקה. כשיש לנו עסקה שנראית חיובית משתי נקודות המבט – הפונדמנטלית והטכנית – רק אז, נרצה להכנס אליה.

אנחנו כאן מתוך תחושה של שליחות בלתי מתפשרת לתת את המתנה של יובל בן חור מייסד “YBH השקעות” לעולם ולהקנות לאנשים רבים ככל שניתן את השירות הנדרש כדי למקסם את התשואה מהנכסים הכספיים שעומדים לרשותם בסיכון נמוך, ובהשקעת זמן מינימלית.
דבר זה מתקיים כיום בחיי אנשים רבים ולקוחות מרוצים, ואם הוא אפשרי עבורם – הוא אפשרי עבורכם.
אנו מציעים לכם תכנית לניהול תיק השקעות מוגן, בתשואה עודפת משמעותית ובהשקעת זמן מינימלית באמצעות מגוון מכשירים פיננסים.
קשה להפריז בערך שהשירות הזה ייתן לכם, הוא פשוט ואפשרי עבור כל אחד. לנו זה לקח לא מעט משאבים כגון זמן, כסף ואנרגיה על מנת ללמוד כיצד עושים זאת ואיך מגיעים לאחוזי תשואה גבוהים גם בתיקי ההשקעה הכי נמוכים, עבורכם זה יהיה הרבה יותר פשוט.